“На думку учасникiв прес-конференцiї, ратифiкацiя “Харкiвських угод” стала величезним кроком в бiк втрати суверенiтету України та подальшої анексiї територiї Росiйською Федерацiєю. Вони наголошують, що крiм екс-президента Януковича є й iншi безпосереднi виконавцi його злочинних доручень зi здачi нацiональних iнтересiв України, якi до цього часу не покаранi i продовжують свою дiяльнiсть та уникають вiдповiдальностi.

Зокрема, мова йде про нинiшнього народного депутата, а у 2010 роцi – спiкера парламенту Володимира Литвина та його близьких родичiв, а саме братiв Миколи та Петра Литвинiв.Учасники прес-конференцiї висловлюють переконання, що Володимир Литвин фальсифiкував результати голосування з ратифiкацiї “Харкiвської угоди”, будучи головою ВРУ, Микола Литвин оголив кордон та не повiдомив про вторгнення росiйських вiйськ на територiю України, перебуваючи на посадi голови Державної прикордонної служби, а Петро Литвин втiк з поля бою пiд час командування сектором Д в зонi проведення АТО, давши змогу ворогу оточити українських вiйськових та добровольцiв i утворити котел в iловайську, в якому загинули сотнi українцiв. Жоден з них досi не притягнутий до вiдповiдальностi. Детальніше читайте на УНІАН:

Рекомендую глянути документальний фiльм “Угода з дияволом”, який ми з

Катерина Кувита зробили разом з Телеканал ATR

в 2017 роцi. Стануть зрозумiлими i системнiсть антиукраїнської дiяльностi Володимира Литвина i його братiв. Тодi фiльм переглянули кiлька мiльойонiв українцiв (i ВСi українцi Криму). Дивляться i досi, тому ФСБ знесло його з сайту (нещодавно довелось перезавантажили наново).

http://atr.ua/video/12152/ugoda-z-diavolom

Навряд потрiбно комусь детально нагадувати, яким дiрявим був кордон в 2014 роцi, i як легко вдавалось РФ закидати в Луганську та Донецьку областi своїх найманцiв та регулярнi вiйська.

А от передумови цього коротко нагадаю.

Луганська область здавна була вотчиною Олександра Єфремова. Ще на початку 2000-х керiвники луганських прикордонникiв пiд його патронажем ще в якостi голови Луганської облдержадмiнiстрацiї активно впроваджували контрабанднi схеми росiйсько-українському кордонi. Звiсно, в тiснiй спiвпрацi з ФСБшниками, якi вiдповiдали за росiйський кордон, та мiсцевим кримiналiтетом, який пiзнiше став ядром сепаратиських угруповань.

В 2011 роцi начальником Луганського прикордонного загону був призначений НИНiШНiЙ Голова Державної прикордонної служби Сергiй Дайнеко. Примiтним є той факт, що в цей час Єфремов постiйно знаходиться в Києвi (керiвник Партiї Регiонiв), а контроль за всiма грошовими потоками за контрабанду в Луганськiй областi здiйснювались особистим водiєм Єфремова - Болотовим…

Ось чому по налагодженим каналам протиправної дiяльностi в 2014 роцi в Україну майже безперешкодно потрапили вiйська агресора. Затриманого Героєм України (посмертно) iгорем Момотом Болотова було вiдпущено саме за участi Сергiя Дайнеко. Луганський прикордонний загiн, в якому знаходилась велика кiлькiсть зброї та набоїв, був зданий сепаратистам за вказiвкою Сергiя Дайнеко, i звiсно за погодженням тодiшнього Голови ДПСУ Миколи Литвина, який щодня торочив з екранiв телевiзору, що “кордон пiд контролем, кордон пiд замком”...

У нашому розпорядженнi є лист кладовщика Луганського прикордонного загону, який описав тодiшнi подiї та кiлькiсть зброї та боєприпасiв, якi за вказiвкою Сергiя Дайнеко були залишенi на радiсть сепаратистам. Кладовщик свого часу переховувався в Айдарi, побоюючись за своє життя пiсля оприлюднення вказаних фактiв.

“Литвини i Ко” - це такий калейдоскоп подiй, злочинiв, зрад та зрадникiв, що варто тягнути за одну нитку, а вилiзе ще купа в геометричнiй прогресiї.

Литвин, Харківські угоди та контроль за кордоном України сьогодні. ВАЖЛИВО!!! “На думку учасників прес-конференції,...

Опубликовано Карпом Дмитрием Среда, 17 марта 2021 г.